Vallensbæk Agility Sport

Vallensbæk Agility Sport - klasse 1 hunde


Dato og tid

Søndag d. 18. februar 2018 kl. 08:00 til 19:00

Tilmeldingsfrist

Onsdag d. 31. januar 2018 kl. 23:55

Sted

Vallensbæk Idrætscenter
Idræts alle
2625 Vallensbæk
Denmark

Arrangør

Vallensbæk Agility Sport
+45 undefined
vasagility@gmail.com

Agilitystævne i Vallensbæk Idrætscenter, Idræts Alle, Vallensbæk


Søndag den 18. februar 2018 - kun klasse 1

Rækkefølgen denne gang bliver: sp1, sp1x, ag1, ag1x

Søndag: Klasse 1
Lørdag: Klasse 2 & 3




Dommer: Helge Himle & Bonnik Berthelsen


Præmiering: Vi følger DKK’s præmiepolitik, - dog uddeler vi præmier til hver 6. hund og ikke hver 10. hund.


Pris: 
Første start kr. 150,00 - øvrige kr. 60,00 / Senior & junior dog kun kr. 60,00 pr. klasse (Vi bibeholder de gl. startsgebyr)



Hvis du har et gavekort til et af vores stævne, så skriv lige en mail til vasagility@gmail.com så du kan få tilsendt en kode.


Når max starter er nået, bliver der lukket for tilmeldinger.


Stævneleder: 
Marianne Engquist, vasagility@gmail.com

Find vej til arrangementet

Deltagerliste

Navn Hundens kaldenavn Billettype
Aage Cordua bailey Klasse 1
Allan Gundersen Daddy Klasse 1
Amalie Redke Mocca Klasse 1
Andrea Nielsen Toby Klasse 1
Anja Franke Grace Klasse 1
Anne Beier Lili Klasse 1
Anne Beier Stella Klasse 1
Annette Ahm Wiiii Klasse 1
Asta Kjerrman Tara Klasse 1
Belinda Frandsen Mambo Klasse 1
bente lodal smilla Klasse 1
Betina Hansen Zain Klasse 1
Betina Hansen Mate Klasse 1
Birgitte Langvad Tik Klasse 1
Britt Kragh Kybele Klasse 1
Carina Enevoldsen Diesel Klasse 1
Caroline Mercebach Aura Klasse 1
Channie Ørstd Andy Klasse 1
Charlotte Bagge Cassie Klasse 1
Christian Jakobsen Noah Klasse 1
Christina Simonsen Flash Klasse 1
Claus Ellekjær Dobby Klasse 1
Dorthe Skyum Hansen Luna Klasse 1
Emilie Koch Bailey Klasse 1
Eva Linda Larsen Ally Klasse 1
Fiona Wennberg Thiana Klasse 1 junior
Hanni Zimmer Cocktail Klasse 1
Hans Christian Andersen Bilbo Klasse 1
Heidi Wisén Ginny Klasse 1
Helle Busk Dessa Klasse 1
Henriette Olsen Unique Klasse 1
Henriette Olsen Dexter Klasse 1
Janne Vangedal Sigga Klasse 1
Jannick Nielsen Even Klasse 1
Jannie Dibbern Carli Klasse 1
Jytte Klarskov JeaJea Klasse 1
Kaare Pedersen Spotty Klasse 1
Karina Gleerup Fly Klasse 1
Katarina Byth Carstens Rickie Klasse 1
Kathe Jalsing Quna Klasse 1
Kisser Pyrmov Felix Klasse 1
Leise Passer Chap Klasse 1
Lene Ellekjær - Klasse 1
Lene Nehm Karmel Klasse 1
Lene Simonsen Magic Klasse 1
Lise Hansen Ego Klasse 1
Lone Börger Suus Klasse 1
Louise Nielsen Ludo Klasse 1
Louise Vangedal Diva Klasse 1 junior
Louise Vilhelmsen Uso Klasse 1
Mads Riber Hansen Diesel Klasse 1 junior
Mads Riber Hansen Simba Klasse 1 junior
Maria Kjærgaard Get it Klasse 1
Martin Walther Frida Klasse 1
Monika Jørgensen Maggie Klasse 1
Morten Gleerup Keeper Klasse 1
Nanna Kretzschmar Gisle Klasse 1
Niels van Wyhe Rose Klasse 1
Pernille Breum Iris Klasse 1
Pia Frederiksen Balder Klasse 1
Pia Walmod Eddie Klasse 1
Poul Gøtke Dali Klasse 1
Randi Larsen Diesel Klasse 1
Rikke Wriedt Seven Klasse 1
Sanne Bangslund Vipp Klasse 1
Sarah Lorentzen Jolly Klasse 1
Scott Pekilidi Milow Klasse 1
Signe Andersen Zigga Klasse 1
Sofie Fjeldsted Olsen Tapaz Klasse 1
Susanne Dyrelund Gela Klasse 1
Susanne Lyngbye Katie Klasse 1
Susanne Miller Sille Klasse 1
Susanne Mortensen Holley Jeehaa Klasse 1
Susanne Schapel Freja Klasse 1
Susanne Schapel Shadow Klasse 1
Sys Mortensen Zailey Klasse 1
Thomas Wilmann Bella Klasse 1
Tina Sørensen Chessie Klasse 1
Trine Kiraly Rosa Klasse 1
Vicky Jacobsen Ice Klasse 1
Yvonna Nielsen Duke Klasse 1

Kontaktinformationer til arrangør

Vallensbæk Agility Sport
+45 undefined
vasagility@gmail.com