Vallensbæk Agility Sport

Vallensbæk Agility Sport - klasse 2 & 3 hunde


Dato og tid

Lørdag d. 17. februar 2018 kl. 08:00 til 19:00

Tilmeldingsfrist

Tirsdag d. 30. januar 2018 kl. 23:55

Sted

Vallensbæk Idrætscenter
Idræts alle
2625 Vallensbæk
Denmark

Arrangør

Vallensbæk Agility Sport
+45 undefined
vasagility@gmail.com

Agilitystævne i Vallensbæk Idrætscenter, Idræts Alle, Vallensbæk


Lørdag den 17. februar 2018 - kun klasse 2 & 3

Rækkefølgen denne gang bliver: sp3, sp3x, ag3, ag3x, ag2, ag2x, sp2 & sp2x (alle str.)

Lørdag: Klasse 2 & 3
Søndag: Klasse 1


Dommer: Helge Himle & Bonnik Berthelsen


Præmiering: Vi følger DKK’s præmiepolitik, - dog uddeler vi præmier til hver 6. hund og ikke hver 10. hund

Pris: Første start kr. 150,00 - øvrige kr. 60,00 / Senior & junior dog kun kr. 60,00 pr. klasse (Vi bibeholder de gl. startsgebyr)


Hvis du har et gavekort til et af vores stævne, så skriv lige en mail til vasagility@gmail.com så du kan få tilsendt en kode.


Når max starter er nået, bliver der lukket for tilmeldinger.


Stævneleder: 
Marianne Engquist, vasagility@gmail.com

Find vej til arrangementet

Deltagerliste

Navn Hundens kaldenavn Billettype
Alexandra Nirsjö Toy Klasse 3
Alexandra Nirsjö Pax Klasse 3
Anders Rohde Dixie Klasse 3
Annette Bjerrum Candy Klasse 2
Annette Laurents Djina Klasse 2
Annett Jørgensen Mira Klasse 3
Bente Stenild Touché Klasse 3
Bente Stenild Canon Klasse 2
Betina Rosenquist Kaos Klasse 3
Birgit Arndal Bang Billie Klasse 2
Birthe Juhl Jensen Kaley Klasse 2
Brian Spens Trorup Zia Klasse 2
Charlotte Andersen Chicci Klasse 3
Charlotte Fischer Møller Klasse 3
Charlotte Fischer Champ Klasse 2
Christa Riber Hansen Diesel Klasse 3
Dorte Lauritsen Isha Klasse 3
Dorte Lauritsen Icon Klasse 2
Ellen Landmark Houdini Klasse 3
Ellen Landmark Bille Klasse 2
Flemming Larsen Casanova Klasse 2
Gitte Saliba Tag Klasse 3
Hanni Zimmer Perfect Klasse 2
Hanni Zimmer Bonus Klasse 2
Harald Jenssen Easy Klasse 2
Heidi Roug Wupti Klasse 3
Heidi Simonsen Virus Klasse 3
Helle Busk Rasmus Klasse 2
Helle Gjerløv Taz Klasse 3
Henriette Nielsen Freja Klasse 2
Ingrid Torstensson AXA Klasse 3
Ingrid Torstensson Buddha Klasse 3
Jeanie Marcussen Jackson Klasse 2
Jeannette Hansen Kondi Klasse 2
Jeannette Hansen Chaos Klasse 3
Johanna Andersen Hugin Klasse 2
Julie C.B. Andersen Foxie Klasse 2
Katja Damgaard Tinka Klasse 2
Lars Bang Alba Klasse 3
Lene Ellekjær Maxime Klasse 2
Lene Nehm Baunty Klasse 3
Leon Hulstrøm Hobie Klasse 3
Lise-Lotte Løbger Monty Klasse 3
Louise Nielsrn Maggie Klasse 3
Maibritt Brændstrup Nielsen Joe Joe Klasse 3
Maibritt Johansen Foxon Klasse 3
Maibritt Johansen Jive Klasse 3
Margit Jessen Dustin Klasse 2 senior
Maria Kabat Gypsy Klasse 3
Marie Gustavsson Eliot Klasse 3
Mathilde Granberg Dixie Klasse 3
Mette Jensen Chat Klasse 3
Mette Jensen Merlin Klasse 3
Mette Rosenfeldt Dice Klasse 2
Mette Winther Amie Klasse 2 senior
Mette Winther Kiva Klasse 2 senior
Mia Kransø Arthur Klasse 3
Mia Overgaard Beat Klasse 3
Niels Frederiksen Duo Klasse 3
Per Jensen Singa Klasse 2 senior
Per Jensens Sanuk Klasse 3
Pernille Breum Vinca Klasse 3
Pernille Frejvald Timmi Klasse 2
Pernille Frejvald Max Klasse 2
Pia Ellekjær Bailey Klasse 3
Poul Gøtke Lucky Klasse 3
Poul Lerche Trusty Klasse 2
Poul Lerche Nala Klasse 3
Rebecka BORGLUND SKOTT Klasse 3
Rikke Wriedt Sol Klasse 3
Rolf Klarskov Rocky Klasse 3
Sabine Serwin Jamie Klasse 3
Sarah Lorentzen Fiji Klasse 3
Sara Pontoppidan Gaia Klasse 3
Sara Sohrbeck Milo Klasse 3
Scott Pekilidi Quickstep Klasse 3
Sofie Wolsted Andersen lillo Klasse 2
Stine Kjærsgaard Carlsen Mira Klasse 2
Stine Kjærsgaard Carlsen Pixie Lott Klasse 3
Stine Sundt Japp Klasse 3
Stine Sundt Keno Klasse 3
Susanna Nilsson Ziina Klasse 3
Susanna Nilsson Zophia Klasse 3
Susanne Therkildsen Pfennig Klasse 3
Susanne Therkildsen Irish Coffee Klasse 3
Tessa Bangsbo Rigmor Klasse 2
Tina Hindagaul Cia Klasse 3
Tom Mathiasen Mester Klasse 2
Trine Locher Jørgensen Jessy Klasse 2
Ulla Muchardt Kalle Klasse 3

Kontaktinformationer til arrangør

Vallensbæk Agility Sport
+45 undefined
vasagility@gmail.com